Donáška jedla a aj alkoholu jednoducho a v novej aplikácii

donáška
Pivo a jedlo až do domu vďaka vynovenej aplikácii. Foto: Flickr.com/James

Bistro.sk pripravilo novú, zmodernizovanú aplikáciu. Skúsili sme cez ňu objednať nie len jedlo, ale aj pivá, víno a destiláty. Donáška je rýchla, no chýbajú nám remeselné pivá. Ponuka ostatného alkoholu je široká.

Okrem zmodernizovaného dizajnu a veľkému zjednodušeniu ovládania, je najväčšou zmenou vo vynovenej aplikácii informácia o čase doručenia, ktorá je viditeľná počas celého procesu objednávania. Donáška je tak vďaka presnejšiemu prepočtu veľmi presná a čas je prekročený iba vo výnimočných prípadoch (nehoda na ceste, odstávka elektrickej energie v reštaurácii a pod.).
Medzi funkčné zmeny primárne patrí úprava spodnej lišty, ktorá je v súlade s najnovšími trendmi. Nová spodná lišta obsahuje iba tri ikony  pre Android a štyri pre iOS. Jednou z nich je aj novinka – sekcia „Pre vás“, ktorá obsahuje odporúčania podľa vašich predchádzajúcich objednávok a navrhuje vám jedlá, ktoré by vám mohli chutiť.
Nová verzia aplikácie podporuje aj formát „push“ notifikácií automaticky ukladaných v schránke správ, prostredníctvom ktorých vás môže reštaurácia informovať o priebežnom stave vašej objednávky. Úplnou novinkou je možnosť reštaurácií pridať fotografie jedál, ktoré v starej verzii aplikácie chýbali.

Donáška na tri kliky
Najväčšou devízou, ktorú si pochvaľujú hlavne pravidelní zákazníci, je prehľadnejšia história všetkých objednávok. Znamená to, že, ak si objednávate z rovnakej reštaurácie pravidelne, stačia 3 kliky a donáška je razom u vás.
V prípade objednávky z novej reštaurácie je tu možnosť využiť filter „čas doručenia“, ktorý usporiada reštaurácie vo vašom okolí podľa rýchlosti donášky a uľahčí tak výber. Ďalšou vlastnosťou aplikácie je fulltextové vyhľadávanie, ktoré umožňuje nájsť napríklad „sviečkovú na smotane“ v jedálnych lístkoch všetkých reštaurácií vo vašom okolí a zoradiť ponuku podľa ceny jedál a doručenia.
Pozíciu v rebríčku reštaurácií určuje samotná aplikácia na základe vlastného algoritmu, ktorý uprednostňuje na vyššie pozície reštaurácie s najlepším hodnotením, možnosťou platby kartou a s ponukou najvýhodnejších akcií. Vaša donáška je tak jednoduchšia a z najlepších reštaurácii.

Nepotrebujete hotovosť
Na uskutočnenie objednávky nepotrebujete hotovosť, ale celý proces viete zrealizovať aj prostredníctvom platobnej karty. Stačí, ak zákazník vyplní údaje o svojej platobnej karte a už sa zakaždým čiastka za donášku uhradí pomocou karty.
Zákazník nezveruje svoje bankové údaje priamo Bistru. Údaje o karte neukladá aplikácia, ale jedna z popredných slovenských bánk, s ktorou Bistro.sk spolupracuje.
Aplikácia po novom ponúka aj možnosť uloženia viacerých adries pre donášku. Ak napríklad objednávate domov aj do firmy, túto zmenu určite oceníte.

Pridaj komentár