Predstavujeme vám tretí súťažný koktejl z borovičky: Krvavá Marta

Projekt Medzinárodný deň Borovičky, ktorý podporujú naši najväčší výrobcovia borovičky ako Frucona, Old Herold, Prelika a St Nicolaus, vyhlásil veľkú reality show: MĎB hľadá silvestrovský bororo drink. Výsledkom hlasovania bude najlepší koktejl Slovenska, ktorého súčasťou je aj borovička. Dnes si namiešame drink Krvavá Marta.

Predstavujeme druhý koktejl z finálovej trojice. “Krvavá Marta nie je iba červená, ako napovedá jej názov, ale aj pekne ostrá. Borovička s absintom sa skvelo hodia na zimné chladné večery, ale rozhodne nie je pre každého”, hovorí barman Lukáš Matulík z Bukowski baru v Bratislave.

krvavá marta medzinárodný deň borovičky
Večer si na facebooku MĎB pozrite, ako Fučo namieša tento drink v jeho špeciálnej verzii vhodnej iba pre silné povahy a od 18 rokov. Foto: MĎB

Všetko je v rukách hlasujúcich
MĎB hľadá svoj silvestrovský bororo drink prostredníctvom hlasovania fanúšikov borovičky na svojej facebookovej fanpage. Každý z troch finálových koktejlov namieša na kameru stand up komik FučoTemných kecov. Video s koktejlom, ktoré získa najviac „lajkov“, bude znamenať, že Slovensko spoznalo svoj top borovičkový koktejl.

Krvavú Martu vám dnes večer na fanpage www.facebook.com/denborovicky namieša Fučo v jeho špeciálnej verzii vhodnej iba pre silné povahy a od 18 rokov…

krvavá marta
Borovička s absintom pre zimné večery. Foto: MĎB

Pridaj komentár

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.