Predstavujeme vám prvý súťažný koktejl z borovičky: Rysavý jalovec

Projekt Medzinárodný deň Borovičky, ktorý podporujú naši najväčší výrobcovia borovičky ako Frucona, Old Herold, Prelika a St Nicolaus, vyhlásil veľkú reality show: MĎB hľadá silvestrovský bororo drink. Výsledkom hlasovania bude najlepší koktejl Slovenska, ktorého súčasťou je aj borovička. Dnes si namiešame drink Rysavý jalovec.

Predstavujeme prvý koktejl z finálovej trojice. !Rysavý jalovec je o spojení chutí typických pre oblasť Polynézie s borovičkou, ktorá je typická pre náš región. Tento koktejl je rozhodne výnimočný a garantujem vám, že nič podobné ste ešte nepili. Treba sa ale pripraviť aj na jeho štipľavú chuť v závere”, hovorí barman Lukáš Matulík z Bukowski baru v Bratislave.

rysavý jalovec medzinárodný deň borovičky
Večer si na facebooku MĎB pozrite, ako Fučo namieša tento drink svojím jedinečným štýlom. Foto: MĎB

Všetko je v rukách hlasujúcich
MĎB hľadá svoj silvestrovský bororo drink prostredníctvom hlasovania fanúšikov borovičky na svojej facebookovej fanpage. Každý z troch finálových koktejlov namieša na kameru stand up komik FučoTemných kecov. Video s koktejlom, ktoré získa najviac „lajkov“, bude znamenať, že Slovensko spoznalo svoj top borovičkový koktejl.

Rysavý jalovec vám dnes večer na fanpage www.facebook.com/denborovicky namieša Fučo v jeho divokom a neopakovateľnom prevedení priamo z nočného baru Bukowski.

rysavý jalovec
Nezamilujte sa do Rysavého jalovca. Foto: MĎB

Pridaj komentár

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.