Donáška jedla a aj alkoholu jednoducho a v novej aplikácii

donáška
Pivo a jedlo až do domu vďaka vynovenej aplikácii. Foto: Flickr.com/James

Bistro.sk pripravilo novú, zmodernizovanú aplikáciu. Skúsili sme cez ňu objednať nie len jedlo, ale aj pivá, víno a destiláty. Donáška je rýchla, no chýbajú nám remeselné pivá. Ponuka ostatného alkoholu je široká.

Okrem zmodernizovaného dizajnu a veľkému zjednodušeniu ovládania, je najväčšou zmenou vo vynovenej aplikácii informácia o čase doručenia, ktorá je viditeľná počas celého procesu objednávania. Donáška je tak vďaka presnejšiemu prepočtu veľmi presná a čas je prekročený iba vo výnimočných prípadoch (nehoda na ceste, odstávka elektrickej energie v reštaurácii a pod.).
Medzi funkčné zmeny primárne patrí úprava spodnej lišty, ktorá je v súlade s najnovšími trendmi. Nová spodná lišta obsahuje iba tri ikony  pre Android a štyri pre iOS. Jednou z nich je aj novinka – sekcia „Pre vás“, ktorá obsahuje odporúčania podľa vašich predchádzajúcich objednávok a navrhuje vám jedlá, ktoré by vám mohli chutiť.
Nová verzia aplikácie podporuje aj formát „push“ notifikácií automaticky ukladaných v schránke správ, prostredníctvom ktorých vás môže reštaurácia informovať o priebežnom stave vašej objednávky. Úplnou novinkou je možnosť reštaurácií pridať fotografie jedál, ktoré v starej verzii aplikácie chýbali.

Donáška na tri kliky
Najväčšou devízou, ktorú si pochvaľujú hlavne pravidelní zákazníci, je prehľadnejšia história všetkých objednávok. Znamená to, že, ak si objednávate z rovnakej reštaurácie pravidelne, stačia 3 kliky a donáška je razom u vás.
V prípade objednávky z novej reštaurácie je tu možnosť využiť filter „čas doručenia“, ktorý usporiada reštaurácie vo vašom okolí podľa rýchlosti donášky a uľahčí tak výber. Ďalšou vlastnosťou aplikácie je fulltextové vyhľadávanie, ktoré umožňuje nájsť napríklad „sviečkovú na smotane“ v jedálnych lístkoch všetkých reštaurácií vo vašom okolí a zoradiť ponuku podľa ceny jedál a doručenia.
Pozíciu v rebríčku reštaurácií určuje samotná aplikácia na základe vlastného algoritmu, ktorý uprednostňuje na vyššie pozície reštaurácie s najlepším hodnotením, možnosťou platby kartou a s ponukou najvýhodnejších akcií. Vaša donáška je tak jednoduchšia a z najlepších reštaurácii.

Nepotrebujete hotovosť
Na uskutočnenie objednávky nepotrebujete hotovosť, ale celý proces viete zrealizovať aj prostredníctvom platobnej karty. Stačí, ak zákazník vyplní údaje o svojej platobnej karte a už sa zakaždým čiastka za donášku uhradí pomocou karty.
Zákazník nezveruje svoje bankové údaje priamo Bistru. Údaje o karte neukladá aplikácia, ale jedna z popredných slovenských bánk, s ktorou Bistro.sk spolupracuje.
Aplikácia po novom ponúka aj možnosť uloženia viacerých adries pre donášku. Ak napríklad objednávate domov aj do firmy, túto zmenu určite oceníte.

Pridaj komentár

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.