Kráľovská knajpa z čias Rakúsko-Uhorska

Krušovice plánujú otvoriť koncept vlastného brand pubu. Pôjde o piváreň, ktorá svojím interiérom a vybavením bude zobrazovať celý príbeh značky Krušovice, informoval portál Stratégie.sk.

Príbeh značky by sme mali nájsť tak ako v názve aj v architektonickom a vizuálnom stvárnení a tiež v kuchyni. Tá má ponúkať špeciály priamo z kráľovského pivovaru Krušovice.

“Charakteru podniku prispôsobíme aj ponuku jedál, ktorá sa zameria na tradičné jedlá českej a rakúsko-uhorskej kuchyne,” prezradil pre portál Stratégie.sk Peter Kostický, brand manažér značky Krušovice. Celkový dizajn podniku bude vyjadrovať súčasnosť, ale zároveň má byť v ňom jasne cítiť kráľovský pôvod značky.

Či sa to tvorcom podarí naplniť, budeme môcť vidieť už v najbližších týždňoch. Prevádzka bude fungovať na Štúrovej ulici v centre Bratislavy. Vizuály, ako bude nový podnik s kráľovským nádychom z čias Rakúsko-Uhorska vyzerať, prinesie portál Stratégie.sk čoskoro.

Pivovar patrí pod giganta Heineken. Ich pivá si v Bratislave môžete objednať napríklad v podnikoch Klubovňa, kde sa čapuje celé tunajšie portfólio nadnárodnej korporácie.

Zarytých pivárov, ktorí milujú kvalitu pravdepodobne tento počin nepresvedčí, no zaujímavé bude sledovať, ako si architekti poradia s dizajnom podniku a aj akú kuchyňu podnik prinesie. Otázne sú samozrejme ceny. Ktoré sú napríklad v spomínanej Klubovni vysoké a každý, kto pozná kvalitu, svoje dve eurá obetuje radšej na remeselný pivovar.

Titulná fotografia: Flickr.com/Bernt Rostad

Pridaj komentár

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.