Kúpte svojej drahej Nič. Určite sa poteší

Prvýkrát v živote môžete povedať policajtovi pred dychovou skúškou pravdu o tom, aký alkohol ste pili. Prichádza vodka Nič.

V najbližších dňoch príde na pulty vtipná novinka a to vodka pod menom Nič. Ide o limitovanú edíciu, ktorá skôr ako na vychutnávanie, by mala slúžiť ako vtipný darček, či doplnok na rôznych oslavách.
Vtipný koncept vytvoril a svoj rukopis na ňom nechal známy moderátor a zabávač Andrej Bičan. Ak sa vás barman opýta, čo si dáte, odpoviete „Nič“. Ak sa vás policajt opýta, pán vodič, čo ste pili, odpoviete tiež „Nič“. Taktiež priateľka, ktorá zasa nič nechce, tak aj “Nič” dostane.
Za touto vodkou by mala podľa našich informácii stáť spoločnosť Gas Familia, ktorá je známa aj výrobou luxusnej prémiovej vodky Double Cross, ale aj neslávnymi reklamnými kampaňami, ktoré slovenská spoločnosť i marketingoví odborníci viackrát odsúdili (billboardy pri školách alebo protialkoholickej liečebni, či zobrazovanie “na šrot” opitých ľudí).
Ako bude prijatá táto vtipná kampaň a vodka samotná sa ešte uvidí. Podľa našich informácii by malo ísť nie len o limitovanú edíciu ale aj prémiovú vodku. Keďže nikto z nás v redakcii nie je vysloveným milovníkom vodiek a nemá toho z nej veľa napité, nevieme to posúdiť. Cena 8,87 eur by mohla napovedať, že nepôjde o treťotriedny produkt, ale na spomínaný Double Cross za viac než 55 eur sa nehrabe. Vodku kúpite len v predajniach Metro.

Tak, to je všetko, už Nič nové pre vás nemáme.

Pridaj komentár

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.