Medea vodka sa doslova rozžiari, keď ju chytíte do rúk

Vodka Medea je spojením historického s moderným. Destiluje sa takmer 250 rokov, zaujať má LED displejom. Naprogramujete na ňom aj vlastné odkazy pre tých, ktorých chcete obdarovať.

Vodka Medea s programovateľným displejom prichádza na náš trh približne rok a pol po predstavení v zahraničí. Aj keď LED obrazovky na fľašiach tejto vodky sa objavili už približne v roku 2010, tak neboli doteraz programovateľné. História Medea vodky avšak siaha ešte ďalej a to do roku 1777, kedy ju prvýkrát vydestilovali v Holandskom meste Schiedam.
Ide o prémiovú vodku, ktorá je vypálená z celozrnnej pšenice. Na riedenie destilátu sa využila len voda z artézskych studní. Výhodou destilácie zo zrna je, že sa pri pálení do chuti dostáva oveľa menej nečistôt, ako keď sa vodka pripravuje napríklad zo zemiakov. Aj preto sú vodky vyrobené z obilia vláčnejšie a jemnejšie. A určite to platí aj o Medea, ktorá je ovešaná mnohými oceneniami.

Moderný displej na tradičnej fľaši
Keď po nej siahnete ako po vianočnom darčeku, tak z hľadiska chuti a kvality určite nespravíte hlúposť. Avšak veľkým bonusom je práve programovateľný displej, ktorý je umiestnený priamo na fľaši. Môžete na neho nahrať až desať odkazov po sto znakov, ktoré si môže obdarovaný prepínať. Človeka tak obdarujete nie len kvalitným alkoholom, ale aj veľmi príjemným a netradičným darčekom.
Na to aby ste to zvládli, nemusíte byť žiaden programátor. Stačí vám chytrý telefón a aplikácia z Google Play alebo iTunes.
Displej môžete kedykoľvek zapnúť hombíkmi na boku fľaše a nahraté odkazy si prečítať. LED panel vydrží svietiť nepretržite dvadsať hodín. Odkazy si tak budete môcť prehrávať celé mesiace.

Fľašu si môžete kúpiť v internetovom obchode Bevmarket.sk alebo v METRO.

Ako nastaviť odkazy na fľašu:
– Stiahnite si aplikáciu Medea Vodka z vášho obchodu.
– Zaregistrujte sa.
– Zapnite fľašu tlačidlon ON/OFF.
– Stlačte v aplikácii možnosť Nastaviť novú fľašu.
– Pomenujte svoju fľašu.
– Napíšte vaše personifikované odkazy.

Pridaj komentár

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.