Nemusíš byť Ír, ak chceš osláviť sviatok Sv. Patricka

Nakúpte whiskey Jameson a získajte fľašu z limitovanej edície 2016 alebo aj galón írskej whiskey.

Žiadna dobrá párty na oslavu dňa Svätého Patricka (17.3.) sa nezaobíde bez priateľov, množstva dobrej zábavy a jemnej írskej whiskey. Inak tomu nebude ani na Slovensku, kde distribútor Jamesona – spoločnosť Pernod Ricard Slovakia – prináša originálnu promo aktivitu. Ten, kto si dá do nákupného košíka vloží šesť fliaš Jameson 0,7 l, získa navyše fľašu z limitovanej edície St. Patrick 2016.

Druhou možnosťou je kúpiť 18 litroviek Jamesona a získať nie len 0,7 l fľašu limitovanej edície Jameson St. Patrick, ale k tomu aj Jameson galón, teda 4,5 litrovú mega fľašu whiskey. Táto promo akcia v predajniach METRO trvá do 22.3.2016.

Vizuál tohtoročnej limitovanej edície St. Patrick je inšpirovaný mestom Dublin, domovinou írskej whiskey, kde John Jameson otvoril v roku 1780 svoj prvý obchod. Návrh vytvoril pouličný dublinský umelec James Early, ktorého diela sú skutočne neprehliadnuteľné. Hlavným grafickým prvkom tohtoročnej limitky sú mosty postavené ponad rieku Liffey, ktoré zároveň symbolizujú spájanie ľudí a ich príbehov.
Originálnu írsku párty s jedinečnou limitkou, ktorá sa predáva iba vo vybraných krajinách, si tak na Slovensku môže urobiť každá prevádzka, každý klub, ale aj ktokoľvek v pohodlí svojho domova.

Pridaj komentár

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.