Šariš ponúka platené stáže. Odštartujte kariéru v pivovarníctve

Čo tak premeniť lásku k pivu na cenné a praktické skúsenosti? Pivovary Topvar ponúkajú výnimočnú možnosť letných platených stáží. Napríklad v pivovare Šariš.

Študenti 4. a 5. ročníka majú skvelú možnosť získať neoceniteľné poznatky z pivovarníckeho priemyslu, ako v centrále, tak aj priamo v pivovare Šariš. Tí najlepší môžu následne získať ponuku na ročný platený Trainee program.

Pivovary Topvar otvárajú svoje brány počas 10 týždňov v priebehu prázdnin pre študentov a absolventov ekonomických, stavebných, chemicko-technologických, technických, elektrotechnických či logistických odborov vysokých škôl. Počas stáže ich čaká práca na reálnom projekte, za ktorý budú zodpovední, pravidelná konzultácia s manažérmi, tréning prezentačných zručností, ale aj spoločná teambuildingová aktivita všetkých stážistov, kde si môžu vymeniť dojmy a skúsenosti. Najúspešnejší stážisti budú mať možnosť pokračovať v rozvoji svojej kariéry prostredníctvom trainee programu.

Šariš
Letnú stáž v pivovare vo Veľkom Šariši absolvoval vlani aj Štefan Bajus. Dnes pracuje v Pilsner Urquele. Foto: Šariš

„Stážistov berieme ako rovnocennú súčasť nášho kolektívu a pracovného tímu. Budú prítomní na širších poradách a ich projekty vyhodnocuje priamo top manažment spoločnosti vrátane generálneho riaditeľa. Minulý rok sme mali so stážistami vynikajúcu skúsenosť. Spoznali sme mnoho mladých a najmä šikovných ľudí s veľkým potenciálom a mnohí z nich s nami spolupracujú aj naďalej,“ približuje Drahomíra Mandíkova, riaditeľka pre firemné vzťahy a komunikáciu z Pivovarov Topvar.

Letnú stáž v pivovare vo Veľkom Šariši absolvoval vlani aj Štefan Bajus. „Bol som na oddelení energetiky a mojou úlohou bolo zmapovať a zakresliť do výkresovej dokumentácie potrubia od zdrojov po spotrebiče vo všetkých výrobných aj nevýrobných priestoroch. Trojmesačná stáž mi umožnila spoznať podrobne priestory pivovaru, oboznámiť sa s technológiou výroby a nadviazať cenné kontakty.” Ako dodal, po skončení stáže dostal ponuku zamestnať sa v pivovare Plzeňský prazdroj, kde dodnes pracuje ako projektový inžinier na oddelení kapitálových projektov, preto môže stáže v pivovaroch len odporúčať.

Kompletnú ponuku stáží v spoločnosti Pivovary Topvar nájdete na http://topvar.topjobs.sk/.

Pridaj komentár

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.