Šesť darčekov na sviatky od veľkých pivovarov

Aj veľké pivovary vedia potešiť a pivá varené pre sviatočné obdobia, bývajú medzi konzumentmi veľmi populárne. Presvedčiť nás o tom môže špeciál Medový porter od Zlatého bažanta ale aj populárna Lavína zo Šariša. Okrem iného, často poteší aj krígeľ priložený k bežným pivám od gigantov. Pozreli sme sa, čo majú v ponuke dvaja najväčší hráči na slovenskom trhu – Heineken a Pivovary Topvar.

 medMedový porter v novom šate ulahodí náročným
Náročnejších konzumentov pod stromčekom isto poteší Zlatý Bažant Medový Porter. Overená a veľmi obľúbená sviatočná klasika prichádza po minuloročných úspechoch opäť. Tentoraz však v novom šate, kedy si ho pivní labužníci vychutnajú v novej fľaši a s novou etiketou. Devätnásťstupňové tmavé pivo sa vyrába zo 4 druhov sladu – bavorského, svetlého plzenského, svetlého karamelového a farebného, ku ktorým sa pridáva med. Pivo má sýtu tmavú farbu a hustú, dohneda zafarbenú penu. Pivárov zaujme výrazným korenistým buketom, a lahodnou sladovou plnou chuťou s jemným dozvukom sladkého medu. Zlatý Bažant zabalil Medový Porter do exkluzívneho 4-balenia tretinkových fliaš.
Šariš Lavína
Minulý rok značka Šariš predstavila na Slovensku pivný špeciál v limitovanej edícií – Šariš Lavína. Na základe úspechov z minulého roku a dopytu sa tento špeciál v podobe limitovanej edície vracia na slovenské výčapy. Šariš Lavína vás očarí už na prvý pohľad. Môže za to postupné vírenie hustej, smotanovej peny s vynikajúcou stabilitou. Vhodným namiešaním surovín je pivo primerane sladké, má príjemnú chmeľovú vôňu pochádzajúcu z vyberaných chmeľových odrôd, ktorá je zaokrúhlená karamelovou chuťou a vôňou použitých špeciálnych sladov. Lavína sa do pohára čapuje na jedno otvorenie kohúta. Následný spôsob jej servírovania s neprehliadnuteľným lavínovým efektom vytvára z pitia rituál, ktorý si užijú všetky naše zmysly.
lavina special sviatky vianoce
 special vianoce krusoviceKrušovice s kráľovskou jazdou
Keď svojich priateľov chcete prekvapiť niečím nezvyčajným, je pre vás ako stvorené špeciálne balenie 0,5 litrového piva Krušovice Imperial s poriadnym kráľovským kríglom. Ten v sebe skrýva šikovnú „vychytávku“ – keď naň posvietite ostrým bodovým svetlom (napríklad z mobilu), vďaka špeciálnemu dizajnu sa na ňom objaví svetelná koruna. Tomu sa hovorí kráľovský Silvester!
Šariš tmavý vo vianočnom balení
Tmavý Šariš je unikátny svojou intenzitou plnosti a sladkosti a hlavne príjemnou karamelovou príchuťou. Tento rok získal ocenenia ako na Slovenskej pivnej korunke, tak aj v zahraničí – Monde Selection. Svojou chuťou je vhodný na sviatočný stôl, preto je pár fliaš zabalených do unikátneho vianočného obalu a ako malý darček pridal pivovar aj pohár na stopke, aby ste si ho mohli vychutnať vo veľkom štýle.
saris tmavy special sviatky vianoce
plzen pilsner special sviatky vianocePilsner Urquell má tiež vianočnú edíciu
Vychutnajte si tú pravú chuť Vianoc s jedinečnou chuťou piva Pilsner Urquell. Pre pokojné a chutné sviatky pripravil šeský pivovar špeciálne vianočné balenie, v ktorom nájdete 7 fliaš piva Pilsner Urquell a darček v podobe pravého krígľa, z ktorého servírovanie „plzne“ chutí najlepšie.
Praktický darček: Zlatý Bažant v zimnom multipacku
Ak uprednostňujete trvácnejšie dary, Zlatý Bažant má pre vás zimný multipack. K siedmim svetlým dvanástkam patrí originálny sklenený krígeľ, vytvorený exkluzívne pre značku Zlatý Bažant slovenským dizajnérom Patrikom Illom. Pivo Zlatý Bažant 12% je vyrobené predovšetkým zo slovenských surovín, z kvalitnej vody čerpanej z artézskych studní v Hurbanove z hĺby viac ako 100 metrov, a z prvotriedneho jačmeňa z hurbanovskej sladovne.
 bazant special sviatky vianoce

Pridaj komentár

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.